• Hoorn.wf
  • Medemblik.wf
  • Enkhuizen.wf
  • Drechterland.wf
  • StedeBroec.wf
  • Opmeer.wf
  • Koggenland.wf
woensdag, 21 mei 2025
  • Login
OnsWestfriesland
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
Geen resultaat
Bekijken resultaten
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
Geen resultaat
Bekijken resultaten
OnsWestfriesland
Home Medemblik

Medemblik deelt status evenementen tot 13 augustus

Door Redactie
13 juli 2021
in Medemblik, Nieuws, Westfriesland Regio
Leestijd:2 minuten
A A
0
Medemblik deelt status evenementen tot 13 augustus

Archieffoto

Deel op FacebookDelenDelenDelenDelen

MEDEMBLIK – Als gevolg van het snel groeiende aantal coronabesmettingen zijn in de persconferentie van Rutte en De Jonge van 9 juli maatregelen aangekondigd die van invloed zijn op evenementen en kermissen. Een aantal evenementen kunnen door die maatregelen niet doorgaan. Voor de evenementen die wel doorgaan zal een aantal extra voorwaarden gelden om de veiligheid te waarborgen.

Burgemeester Frank Streng: “Ik ben blij dat onder stringente voorwaarden sommige evenementen toch kunnen doorgaan ondanks risiconiveau ernstig waar onze regio sinds vandaag in zit. De landelijke maatregelen staan bepaalde evenementen toe. Het is aan de gemeente, de organisatoren en horeca om deze veilig en verantwoord te laten verlopen. Het opvolgen van de maatregelen is steeds lastiger maar nu, met de toename van besmettingen, belangrijker dan ooit.”

(tekst gaat door onder deze advertenties)

Evenementen

De maatregelen gelden tot de volgende persconferentie op vrijdag 13 augustus. Tot die datum staan in de gemeente Medemblik 5 evenementen gepland.

  • De kindervakantieweken (12 t/m 23 juli) gaan door. Dat is in verband met de leeftijdsgroep toegestaan.
  • De jaarmarkt Andijk (12 augustus) kan niet doorgaan. Om het terrein waar de jaarmarkt gehouden wordt kunnen geen hekken geplaatst worden. Daardoor is het niet mogelijk het aantal bezoekers te controleren.
  • Op zondag 18 juli is er een kofferbakmarkt die wel doorgaat. In overleg met de organisator is de gemeente aan het kijken welke maatregelen nodig zijn om dit veilig te laten verlopen. Zo zullen ingang en uitgang van elkaar gescheiden zijn en worden bij de ingang de bezoekers geteld. Voor alle bezoekers moet er genoeg ruimte zijn om 1,5 meter afstand te houden. De kofferbakmarkt op 1 augustus gaat door als op 18 juli gebleken is dat het voor deelnemers en bezoekers veilig en verantwoord kan.
  • De kermis in Medemblik gaat door van 29 juli t/m 2 augustus. De attracties komen te staan op de Vooroever en dit terrein wordt omheind met hekken zodat het aantal bezoekers bij de ingang geteld kunnen worden. Ook hier geldt, net als bij de kofferbakmarkt, dat hierdoor iedereen op het kermisterrein voldoende ruimte heeft om 1,5 meter afstand te houden. De horeca, ook een belangrijk attractie van de kermis, hanteert de normale bedrijfsvoering. Dat wil zeggen dat gasten een vaste zitplaats hebben en 1,5 meter afstand houden. Dit is nodig om ook hier de veiligheid te waarborgen.De gemeente en de kermisexploitanten, horecaondernemers en organisatoren trekken samen op. In goed overleg wordt bepaald wat mogelijk en nodig is voor de evenementen die doorgaan.
  • De kermis van Wervershoof vindt plaats van 14 tot en met 16 augustus. Dat is de dag na de volgende  persconferentie. Omdat nog niet zeker is wat er vanaf 14 augustus wel en niet mogelijk is, worden samen met de horeca en de kermisstichting verschillende scenario’s uitgewerkt en voorbereid.
Tags: Evenementenmedemblik
Deel274Tweet171VerstuurDeel48Verstuur
Advertenties van onze sponsoren
• BHV materialen nodig? BHVtotaal uw partner in veiligheid!
• Renovatie badkamer, keuken, toilet? Vertelman Tegelwerken
• Ook hier adverteren? Vanaf €25,- p/maand
• De HorlogeSmit voor horlogereparaties en onderhoud 0611040316

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Inschrijven voor Nieuws Updates:

Skoftig; Nieuws uit jouw regio in je mailbox Abonneren

Advertentie

Populair afgelopen 24 uur

  • Hoorn presenteert voorlopige ontwerpen tunnel en fietsverbinding Keern

    Hoorn presenteert voorlopige ontwerpen tunnel en fietsverbinding Keern

    3452 lezers
    Deel 1381 Tweet 863
  • Kruidvat in de Huesmolen wordt vijfde vestiging in Hoorn

    649 lezers
    Deel 260 Tweet 162
  • College kiest voor autovrij centrum in Spanbroek/Opmeer

    548 lezers
    Deel 219 Tweet 137
  • Aanrijding op N194 bij Avenhorn; een gewonde naar ziekenhuis

    260 lezers
    Deel 104 Tweet 65
  • Medemblik maakt zich op voor 31e editie Truckfestival Westfriesland

    201 lezers
    Deel 80 Tweet 50

Lokaal nieuws en bekendmakingen

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Facebook Twitter Instagram Telegram LinkedIn

Nieuws, informatie en bekendmakingen per gemeente

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Volg OnsWestfriesland en mis geen nieuws
  • Bluesky:  ons.wf/bluesky
  • Instagram:  ons.wf/Instagram
  • Twitter: ons.wf/twitter
  • facebook: ons.wf/facebook
  • Youtube: ons.wf/youtube
  • Telegram: ons.wf/telegram
  • Threads: ons.wf/threads
  • Mastodon: ons.wf/mastodon
  • Whatsapp Channel: WestfrieslandNieuws
  • whatsapp: 06-49 522 000 (nieuws, tips en foto's)
Samen groeien wij door naar de nummer 1 nieuwswebsite gericht op Westfriesland.

Laatst toegevoegd

Brick City opent 31 mei op station Hoorn: bouwen met LEGO in monumentale hal

Aanvragen koninklijke onderscheidingen voor Lintjesregen 2026

Aanvragen koninklijke onderscheidingen voor Lintjesregen 2026

Gesloten met Hemelvaart, dag erna open

Gesloten met Hemelvaart, dag erna open

Houd de verhalen levend 

Afscheid burgemeester Pieter Dijkman; ‘‘doe maar gewoon’, recht voor zijn raap en gemeenschapszin ga ik missen’

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer

Welkom terug!

Login op je account

Wachtwoord vergeten?

Retrieve your password

Vul je username of e-mailadres om wachtwoord te resetten

Log In
  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Geen resultaat
Bekijken resultaten

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer