• Hoorn.wf
  • Medemblik.wf
  • Enkhuizen.wf
  • Drechterland.wf
  • StedeBroec.wf
  • Opmeer.wf
  • Koggenland.wf
zaterdag, 19 juli 2025
  • Login
OnsWestfriesland
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
No Result
View All Result
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
No Result
View All Result
OnsWestfriesland
Home Nieuws

Leendert van Eck (ex-Deen) nieuwe Commercieel Directeur van Poiesz Supermarkten

by Redactie
3 mei 2022
in Nieuws, Westfriesland Regio, Westfrieslandinbedrijf
Reading Time: 2 mins read
A A
0
Leendert van Eck (ex-Deen) nieuwe Commercieel Directeur van Poiesz Supermarkten
Deel op FacebookDelenDelenDelenDelen

SNEEK – Leendert van Eck, voormalig algemeen directeur van Deen Supermarkten, zal met ingang van 30 mei 2022 in dienst treden als Commercieel Directeur van Poiesz Supermarkten B.V. Hij volgt daarmee Harrie Westra op die per 1 maart jl. Poiesz Supermarkten met haar hoofdkantoor in Sneek heeft verlaten.

“Ik ben heel erg blij met en trots op het gegeven dat ik weer mag werken voor een prachtig en rechtgeaard familiebedrijf zoals Poiesz Supermarkten B.V. dat is! Sinds het eerste gesprek is het enthousiasme om in het Noorden van Nederland aan het werk te gaan alleen maar verder gegroeid en ik bruis van energie om er samen met alle medewerkers een groot succes van te maken.”, aldus Van Eck.

(tekst gaat door onder deze advertenties)

‘commercieel winkeldier’

Leendert van Eck zal als Commercieel Directeur verantwoordelijk zijn voor de commercie, de marketing & communicatie, de supply chain en de operatie (de aansturing van de 69 filialen van Poiesz). Het gegeven dat de heer Van Eck ontegenzeggelijk kan worden gekarakteriseerd als een ‘commercieel winkeldier’ die het beste uit de formule en mensen kan halen en echt een teamspeler is, maakt dat het fundament onder zijn kandidatuur alvast zeer stevig is.

Laatstelijk was Leendert van Eck actief als Algemeen Directeur van DEEN Supermarkten alwaar hij ook verantwoordelijk is geweest voor de commercie, de operatie en de logistiek. Naast een bijna 16 jaar durende verbintenis met DEEN is Leendert tevens werkzaam geweest bij DekaMarkt, Marktkauf en Unigro. Het doorlopen carrièrepad heeft ervoor gezorgd dat Leendert van Eck meer dan geëquipeerd is om, in lijn met de ambities van Poiesz Supermarkten B.V., van toegevoegde waarde te zijn voor de verdere dóórontwikkeling van de onderneming.

(tekst gaat door onder deze advertenties)

Over Poiesz Supermarkten

Poiesz Supermarkten B.V. is met 69 supermarkten, 68 slijterijen en een sterke onlinepropositie actief in het Noorden van Nederland en is met haar klantgerichte insteek, unieke bedrijfscultuur en een sterk prijs-actiebeleid een zeer relevante kwaliteitssupermarkt met de volledige focus op de continuïteit van het familiebedrijf. Het hoofdkantoor is gevestigd in Sneek.

Tags: Deen SupermarktenLeendert van Eck
Share430Tweet269SendShare75Send
Advertenties van onze sponsoren
• De HorlogeSmit voor horlogereparaties en onderhoud 0611040316
• Ook hier adverteren? Vanaf €25,- p/maand
• Renovatie badkamer, keuken, toilet? Vertelman Tegelwerken
• BHV materialen nodig? BHVtotaal uw partner in veiligheid!

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Inschrijven voor Nieuws Updates:

Skoftig; Nieuws uit jouw regio in je mailbox Abonneren

Populair afgelopen 24 uur

  • Uitgebreide procedure plan Appelschenkbos Wognum; meer insprak inzake huisvestingslocatie 300 arbeidsmigranten

    Uitgebreide procedure plan Appelschenkbos Wognum; meer insprak inzake huisvestingslocatie 300 arbeidsmigranten

    886 shares
    Share 354 Tweet 222
  • Stede Broec en Enkhuizen bundelen krachten tegen vaaroverlast; ‘inzet heeft positief maatschappelijk effect’

    89 shares
    Share 36 Tweet 22
  • gmb-2025-317567 : Enkhuizen – Bekendmakingen

    70 shares
    Share 28 Tweet 18
  • AppelschenkBos en Zegersweel kansrijk voor huisvesting buitenlandse werknemers

    1223 shares
    Share 489 Tweet 306
  • College legt twee middelgrote locaties voor de huisvesting van buitenlandse werknemers voor aan gemeenteraad

    141 shares
    Share 56 Tweet 35

Lokaal nieuws en bekendmakingen

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Facebook Twitter Instagram Telegram LinkedIn

Nieuws, informatie en bekendmakingen per gemeente

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Volg OnsWestfriesland en mis geen nieuws
  • Bluesky:  ons.wf/bluesky
  • Instagram:  ons.wf/Instagram
  • Twitter: ons.wf/twitter
  • facebook: ons.wf/facebook
  • Youtube: ons.wf/youtube
  • Telegram: ons.wf/telegram
  • Threads: ons.wf/threads
  • Mastodon: ons.wf/mastodon
  • Whatsapp Channel: WestfrieslandNieuws
  • whatsapp: 06-49 522 000 (nieuws, tips en foto's)
Samen groeien wij door naar de nummer 1 nieuwswebsite gericht op Westfriesland.

Laatst toegevoegd

Vernieuwde Raadhuislaan weer open

Stede Broec en Enkhuizen bundelen krachten tegen vaaroverlast; ‘inzet heeft positief maatschappelijk effect’

Historisch schilderij over Willem van Oranje tijdelijk te zien in stadhuis Enkhuizen

Koggenland werkt aan invulling Spreidingswet voor asielopvang; ‘in deze fase geen verdere inhoudelijke mededelingen’

Theaterseizoen in Hoorn start met escape game op het podium

Uitgebreide procedure plan Appelschenkbos Wognum; meer insprak inzake huisvestingslocatie 300 arbeidsmigranten

Nieuw dorpshuis Abbekerk in voorbereiding: bouw start eind 2026

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In
Beheer je privacy

Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.

Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.

Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Statistieken

Marketing

Toepassingen
Altijd actief

Altijd actief
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Beheer opties
{title} {title} {title}
  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
No Result
View All Result

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer