• Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
dinsdag, 31 januari 2023
  • Login
OnsWestfriesland
(advertentie)
  • Home
  • Nieuws
    • 112NHN
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Video’s
  • Sport
  • Vacatures
  • Fotos
  • Contact
Geen resultaat
Bekijken resultaten
  • Home
  • Nieuws
    • 112NHN
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Video’s
  • Sport
  • Vacatures
  • Fotos
  • Contact
Geen resultaat
Bekijken resultaten
OnsWestfriesland
Geen resultaat
Bekijken resultaten
Advertentie

Controle criminaliteit buitengebied gemeente Medemblik; ‘positieve resultaten’

Door Redactie
19 januari 2023
in Medemblik, Nieuws, Westfriesland Regio
Leestijd:2 minuten
A A
0
Bibob-toets bij vastgoedtransacties met gemeenten Stede Broec, Enkhuizen en Drechterland

Beeld Pixabay

85
LEZERS
Deel op FacebookDelenDelenDelenDelen
Advertentie

MEDEMBLIK – De gemeente Medemblik heeft integrale controles uitgevoerd in het buitengebied van de gemeente, dit deden zij in samenwerking met verschillende partners zoals de politie, Liander, de omgevingsdienst, PWN, de douane en de veiligheidsregio.

De controles laten volgens de gemeente Medemblik positieve resultaten zien, er waren geen grote overtredingen of misstanden geconstateerd. Er is onder meer gecontroleerd op bouw- en milieuregelgeving. Hiernaast hebben eigenaren en gebruikers inzicht gegeven in het gebruik van hun percelen en panden.

(lees verder onder deze advertentie)

Doel en aanpak

Het doel van de controles is tweeledig. Enerzijds bewustwording van mogelijk misbruik van percelen en panden voor criminele activiteiten en anderzijds het beëindigen van eventuele illegale en/of ondermijnende activiteiten. Ook in de gemeente Medemblik zijn er signalen van ondermijnende criminaliteit. Door een combinatie van factoren (waterrijk, meerdere recreatieparken, havens, horeca, diverse industrieterreinen, een groot buitengebied en diverse bedrijven in de agrarische sector) kan Medemblik een aantrekkelijke gemeente voor ondermijnende criminele activiteiten zijn.

Meernieuws

Protestactie met trekkers aangekondigd bij conferentie in Hoorn

Tijdelijke afsluiting parkeerplaats Venneweg in De Hulk

Zondag 5 maart 35e editie Polderloop in Obdam

Dijkenloop Hoorn; eerste wedstrijd na renovatie clubgebouw Hollandia

Hoorn krijgt als zesde stad in Nederland stadswandeling slavernijverleden

Discounter Action groeit in 2022 met 30% naar omzet van 8,9 miljard euro

Ondermijning is een gemeentegrens overstijgend fenomeen dat vraagt om een integrale aanpak. De deelnemende partijen werken samen met Noord-Holland Samen Veilig voor een effectieve aanpak van ondermijning in Noord-Holland. Hiermee worden mogelijke illegale activiteiten teruggedrongen. Gemeente Medemblik voert regelmatig met partners integrale controles uit, onder meer in het buitengebied, bedrijventerreinen en recreatieparken.

Vreemd verhaal?

Vermoedt u illegale activiteiten? Dan kunt u daarvan een melding maken bij de politie (0900-8844). Blijft u liever anoniem? Dan kunt u via Meld Misdaad Anoniem een melding doen; telefonisch via 0800-7000 of via het online formulier te vinden op www.meldmisdaadanoniem.nl.  Meld Misdaad Anoniem zorgt er vervolgens voor dat uw melding anoniem bij de juiste instantie terecht komt.

Ook bij de gemeente kunt u vermoedens of signalen van fraude, illegale bewoning of andere vreemde zaken melden. Maakt u iets mee waar u een onderbuikgevoel aan overhoudt of herkent u een vreemd verhaal? Meld dit dan via vreemdverhaal@medemblik.nl



Nieuws of Tips? Correcties of aanvullingen? Foto’s bij het nieuws? Mail naar redactie@onswestfriesland.nl, stuur ons een berichtje via Whatsapp 06-49 522 000 of via facebook @OnsWestfriesland.

Aanmelden gratis dagelijkse nieuwsbrief

* indicates required

Tags: Gemeente MedemblikOndermijning
Deel34Tweet21VerstuurDeel6Verstuur

Mis geen nieuws meer, volg OnsWestfriesland op facebook.


OnsWestfriesland

Reacties over post

OnsWestfriesland

In 24 uur meest gelezen

  • Hardloper gewond na aanrijding op ventweg naast N194 bij Obdam

    Hardloper gewond na aanrijding op ventweg naast N194 bij Obdam

    801 lezers
    Deel 320 Tweet 200
  • Brand in Schellinkhout; overleden persoon aangetroffen in bedrijfsunit

    4981 lezers
    Deel 1992 Tweet 1245
  • Protestactie met trekkers aangekondigd bij conferentie in Hoorn

    420 lezers
    Deel 168 Tweet 105
  • Grote deelname aan Kaagloop in Wervershoof; Start 10 minuten uitgesteld [uitslagen en foto’s]

    1515 lezers
    Deel 606 Tweet 379
  • Lotto abonneespeler uit Hoorn wint 1 miljoen euro

    219 lezers
    Deel 88 Tweet 55

Lokaal nieuws en bekendmakingen

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Advertentie
Facebook Twitter Instagram Telegram LinkedIn

Nieuws, informatie en bekendmakingen per gemeente

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec

© 2013-2021 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer

Geen resultaat
Bekijken resultaten
  • Home
  • Nieuws
  • Lokaal
  • Skoftig
  • Contact
  • Steun ons
  • sluiten

© 2013-2021 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer

Welkom terug!

Login op je account

Wachtwoord vergeten?

Retrieve your password

Vul je username of e-mailadres om wachtwoord te resetten

Log In