• Hoorn.wf
  • Medemblik.wf
  • Enkhuizen.wf
  • Drechterland.wf
  • StedeBroec.wf
  • Opmeer.wf
  • Koggenland.wf
woensdag, 16 juli 2025
  • Login
OnsWestfriesland
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
No Result
View All Result
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
No Result
View All Result
OnsWestfriesland
Home Medemblik

Nieuwe high-tech productielocatie Hessing SuperVers geopend

by Redactie
31 maart 2023
in Medemblik, Nieuws, Westfrieslandinbedrijf
Reading Time: 1 min read
A A
0
Nieuwe high-tech productielocatie Hessing SuperVers geopend

Foto aangeleverd

Deel op FacebookDelenDelenDelenDelen

ZWAAGDIJK-OOST – Hessing SuperVers met hoofdkantoor in Zwaagdijk-Oost heeft zijn nieuwe productielocatie in Greenport Venlo officieel geopend. Na vijf jaar van ontwikkeling en testen van interne productieprocessen worden nu de eerste spinaziezakken geproduceerd die hun weg vinden naar supermarkten. De nieuwe locatie is ontworpen als een echte high-care omgeving met 100 productielijnen voor het snijden, wassen, drogen en verpakken van verse groenten. De aansturing van de processen gebeurt door een getraind team van specialisten, versterkt door Autonome, Mobiele Robots (AMR).

Frank Hessing, CEO van Hessing SuperVers, zegt: “We gaan verder dan een groentesnijderij alleen. Wij hebben de fabriek zo ontworpen dat wij ook toekomstige productinnovaties kunnen verwerken.” Plantmanager Niels Deenen voegt hieraan toe: “Als we kijken naar de spinazielijn, dan was het belangrijkste dat deze in staat moet zijn het aanhangend vocht dat aan spinazie blijft hangen tot een minimum te beperken. De nieuwe spinazielijn die nu draait is hypermodern en zorgt dat er zo min mogelijk vocht aan de spinazie blijft hangen.”

(tekst gaat door onder deze advertenties)

Banen

Met de komst van de nieuwe fabriek zijn veel extra banen beschikbaar. Een deel van de medewerkers zal vanuit andere vestigingen naar Hessing in Greenport Venlo overstappen, maar dit is niet genoeg om alle vacatures te vervullen. Frank Hessing: “We willen daarom naast huidige medewerkers ruimte geven aan werkzoekenden uit de regionale arbeidsmarkt en zoeken toppers op alle niveaus.” De werkomgeving zelf is ook ingericht met de nieuwste voorzieningen, zoals moderne kleedruimtes en het SuperCharge Café waar medewerkers de lekkerste en gezondste maaltijden kunnen nuttigen tijdens pauzes.

(tekst gaat door onder deze advertenties)
Tags: Hessing SuperversZwaagdijk-Oost
Share108Tweet68SendShare19Send
Advertenties van onze sponsoren
• De HorlogeSmit voor horlogereparaties en onderhoud 0611040316
• BHV materialen nodig? BHVtotaal uw partner in veiligheid!
• Renovatie badkamer, keuken, toilet? Vertelman Tegelwerken
• Ook hier adverteren? Vanaf €25,- p/maand

Inschrijven voor Nieuws Updates:

Skoftig; Nieuws uit jouw regio in je mailbox Abonneren

Populair afgelopen 24 uur

  • Auto geraakt door vrachtwagen bij Avenhorn; enige verkeershinder op toerit A7

    Auto geraakt door vrachtwagen bij Avenhorn; enige verkeershinder op toerit A7

    249 shares
    Share 100 Tweet 62
  • Voorbereidingen nieuw zwembad Wervershoof in volle gang; eerste duik begin 2028?

    79 shares
    Share 32 Tweet 20
  • Prutrace De Weere 2025: Uitslag, video en foto’s van de (kids)prutrace

    408 shares
    Share 163 Tweet 102
  • Fietspad langs Provincialeweg krijgt opfrisbeurt: breder, veiliger en comfortabeler

    247 shares
    Share 99 Tweet 62
  • Thijs (9) verwelkomd als 50.000e bezoeker dit jaar van Museumstoomtram

    55 shares
    Share 22 Tweet 14

Lokaal nieuws en bekendmakingen

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Facebook Twitter Instagram Telegram LinkedIn

Nieuws, informatie en bekendmakingen per gemeente

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Volg OnsWestfriesland en mis geen nieuws
  • Bluesky:  ons.wf/bluesky
  • Instagram:  ons.wf/Instagram
  • Twitter: ons.wf/twitter
  • facebook: ons.wf/facebook
  • Youtube: ons.wf/youtube
  • Telegram: ons.wf/telegram
  • Threads: ons.wf/threads
  • Mastodon: ons.wf/mastodon
  • Whatsapp Channel: WestfrieslandNieuws
  • whatsapp: 06-49 522 000 (nieuws, tips en foto's)
Samen groeien wij door naar de nummer 1 nieuwswebsite gericht op Westfriesland.

Laatst toegevoegd

LEGO-zomer in Hoorn: bouwen, bewonderen en beleven

Voorbereidingen nieuw zwembad Wervershoof in volle gang; eerste duik begin 2028?

Auto geraakt door vrachtwagen bij Avenhorn; enige verkeershinder op toerit A7

Stede Broec en Enkhuizen werken samen bij toezicht op het water

Thijs (9) verwelkomd als 50.000e bezoeker dit jaar van Museumstoomtram

Betere verkeersveiligheid op N247 bij Beets en Oudendijk; Ovondes de oplossing?

Burgemeester Diepstraten reikt B-diploma’s uit 

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In
Beheer je privacy

Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.

Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.

Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Statistieken

Marketing

Toepassingen
Altijd actief

Altijd actief
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Beheer opties
{title} {title} {title}
  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
No Result
View All Result

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer