• Hoorn.wf
  • Medemblik.wf
  • Enkhuizen.wf
  • Drechterland.wf
  • StedeBroec.wf
  • Opmeer.wf
  • Koggenland.wf
zaterdag, 19 juli 2025
  • Login
OnsWestfriesland
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
No Result
View All Result
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
No Result
View All Result
OnsWestfriesland
Home Drechterland

50ste editie van 40MM wandeltocht; inschrijving gestart

by Redactie
7 maart 2023
in Drechterland, Nieuws, Westfriesland Regio
Reading Time: 1 min read
A A
0
50ste editie van 40MM wandeltocht
Deel op FacebookDelenDelenDelenDelen

VENHUIZEN – De 40MM-wandeltocht beleeft dit jaar haar 50ste editie. De inschrijving voor de wandeling van diverse afstanden is inmiddels gestart. De bekendste afstand is die van 40 kilometer. Meelopen na inschrijving kan dit jaar op 20 mei via www.40mm.nl/inschrijven

Simone Visser, wethouder Samenleving van de gemeente Drechterland: “Langs deze weg feliciteer ik de organisatie met de 50ste editie. Ook bedank ik graag de vrijwilligers die deze tocht mogelijk maken. Zonder hen is er geen wandeling. Er is niet alleen een route van 40 kilometer, maar er zijn ook korte routes en een kinderroute. De 40MM is een evenement voor jong en oud.’

(tekst gaat door onder deze advertenties)

Historische foto’s

Om deze 50ste editie een extra tintje te geven is een fotoserie gemaakt van wandelaars die de afgelopen 50 jaar meewandelden met 40MM. De foto’s zijn tot en met vrijdag 10 maart te zien in het gemeentehuis van Drechterland.

Goede doelen sponseren

Wandelen is gezond voor lichaam en geest. Met de 40MM-sponsorwandeling ondersteunt u ook nog eens verschillende goede doelen. Welke dat zijn lees je op de website van 40MM.nl. Daar vindt u ook alle routes en kunt u zich inschrijven.

(tekst gaat door onder deze advertenties)

Bron tekst en foto: Gemeente Drechterland

Tags: 40mmGemeente DrechterlandVenhuizen
Share281Tweet176SendShare49Send
Advertenties van onze sponsoren
• Renovatie badkamer, keuken, toilet? Vertelman Tegelwerken
• De HorlogeSmit voor horlogereparaties en onderhoud 0611040316
• BHV materialen nodig? BHVtotaal uw partner in veiligheid!
• Ook hier adverteren? Vanaf €25,- p/maand

Inschrijven voor Nieuws Updates:

Skoftig; Nieuws uit jouw regio in je mailbox Abonneren

Populair afgelopen 24 uur

  • Uitgebreide procedure plan Appelschenkbos Wognum; meer insprak inzake huisvestingslocatie 300 arbeidsmigranten

    Uitgebreide procedure plan Appelschenkbos Wognum; meer insprak inzake huisvestingslocatie 300 arbeidsmigranten

    886 shares
    Share 354 Tweet 222
  • Stede Broec en Enkhuizen bundelen krachten tegen vaaroverlast; ‘inzet heeft positief maatschappelijk effect’

    89 shares
    Share 36 Tweet 22
  • gmb-2025-317567 : Enkhuizen – Bekendmakingen

    70 shares
    Share 28 Tweet 18
  • AppelschenkBos en Zegersweel kansrijk voor huisvesting buitenlandse werknemers

    1223 shares
    Share 489 Tweet 306
  • College legt twee middelgrote locaties voor de huisvesting van buitenlandse werknemers voor aan gemeenteraad

    141 shares
    Share 56 Tweet 35

Lokaal nieuws en bekendmakingen

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Facebook Twitter Instagram Telegram LinkedIn

Nieuws, informatie en bekendmakingen per gemeente

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Volg OnsWestfriesland en mis geen nieuws
  • Bluesky:  ons.wf/bluesky
  • Instagram:  ons.wf/Instagram
  • Twitter: ons.wf/twitter
  • facebook: ons.wf/facebook
  • Youtube: ons.wf/youtube
  • Telegram: ons.wf/telegram
  • Threads: ons.wf/threads
  • Mastodon: ons.wf/mastodon
  • Whatsapp Channel: WestfrieslandNieuws
  • whatsapp: 06-49 522 000 (nieuws, tips en foto's)
Samen groeien wij door naar de nummer 1 nieuwswebsite gericht op Westfriesland.

Laatst toegevoegd

Vernieuwde Raadhuislaan weer open

Stede Broec en Enkhuizen bundelen krachten tegen vaaroverlast; ‘inzet heeft positief maatschappelijk effect’

Historisch schilderij over Willem van Oranje tijdelijk te zien in stadhuis Enkhuizen

Koggenland werkt aan invulling Spreidingswet voor asielopvang; ‘in deze fase geen verdere inhoudelijke mededelingen’

Theaterseizoen in Hoorn start met escape game op het podium

Uitgebreide procedure plan Appelschenkbos Wognum; meer insprak inzake huisvestingslocatie 300 arbeidsmigranten

Nieuw dorpshuis Abbekerk in voorbereiding: bouw start eind 2026

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In
Beheer je privacy

Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.

Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.

Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Statistieken

Marketing

Toepassingen
Altijd actief

Altijd actief
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Beheer opties
{title} {title} {title}
  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
No Result
View All Result

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer