• Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
zondag, 1 oktober 2023
OnsWestfriesland
  • Home
  • Nieuws
    • 112NHN
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Video’s
  • Sport
  • Vacatures
  • Fotos
  • Contact
Geen resultaat
Bekijken resultaten
  • Home
  • Nieuws
    • 112NHN
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Video’s
  • Sport
  • Vacatures
  • Fotos
  • Contact
Geen resultaat
Bekijken resultaten
OnsWestfriesland
Geen resultaat
Bekijken resultaten
Home Bekendmakingen

gmb-2023-319741 : Drechterland – Bekendmakingen

Door Bekendmakingen
21 juli 2023
in Bekendmakingen, Drechterland
Leestijd:7 minuten
0 0
A A
0
gmb-2023-319741 : Drechterland – Bekendmakingen
6
LEZERS
Deel op FacebookDelenDelenDelenDelen
Advertentie


VERKEERSBESLUIT instellen gehandicaptenparkeerplaats op kenteken Waterput te Hoogkarspel

Burgemeester en wethouders van de gemeente Drechterland:

Op grond van artikel 18, eerste lid, onder d, van de Wegenverkeerswet 1994, is het college van Burgemeester en Wethouders bevoegd dit verkeersbesluit te nemen.

 


Vereiste van besluit
:

Op grond van artikel 15, eerste lid, van de Wegenverkeerswet 1994 moet een verkeersbesluit worden genomen voor de plaatsing of verwijdering van de in artikel 12 van het Besluit administratieve bepalingen inzake het wegverkeer genoemde verkeerstekens, alsmede voor onderborden voor zover daardoor een gebod of verbod ontstaat of wordt gewijzigd.

Overwegende,

• Dat een inwoner een aanvraag heeft gedaan voor een toewijzing van een individuele gehandicaptenparkeerplaats;

Tekst loopt door onder deze advertentie
Advertentie

• Dat aanvra(a)g(st)er zeer slecht ter been is;

• Dat de parkeerbezetting in de directe woonomgeving hoog is;

• Dat aanvra(a)g(st)er de grote afstanden tot een vrije parkeerplaats als gevolg van die hoge parkeerdruk, moeilijk kan overbruggen;

• Dat de aanvra(a)g(st)er in bezit is van een auto.;

• Dat aanvra(a)g(st)er in het bezit is van een gehandicaptenparkeerkaart (bestuurderskaart);

• Dat het in verband met voorgaande overwegingen wenselijk is om een gehandicaptenparkeerplaats in te stellen in de nabijheid van de woning van aanvra(a)g(st)er en wel op de parkeerplaats van de Waterput gesitueerd op de parkeerplaats, het 2e parkeervak ter hoogte van Ringsloot nummer 5 te Hoogkarspel; Conform bijgevoegde situatieschets.

• Dat dit mogelijk is door plaatsing van bord E6 van bijlage 1 van het RVV 1990, welke aanduidt een parkeerplaats voor een motor- of invalidenvoertuig, die door of ten behoeve van het vervoer van invaliden wordt gebruikt en tevens een parkeerverbod voor andere voertuigen aangeeft;

• Dat de gehandicaptenparkeerplaats voor aanvra(a)g(st)er gereserveerd kan worden door een onderbord te plaatsen met kenteken van het voertuig waarvoor de parkeerplaats is bedoeld;

• Dat aan dit verkeersbesluit de volgende belangen, als bedoeld in artikel 2 van de Wegenverkeerswet 1994, ten grondslag liggen: het zoveel mogelijk waarborgen van de vrijheid van het verkeer;

• Dat dit besluit in overeenstemming is met de notitie beleidsregels gehandicaptenparkeren;

• Dat overleg heeft plaatsgevonden met de vervanger van de korpschef van het regionaal politiekorps als bedoeld in artikel 24 van het Besluit Administratieve Bepalingen inzake het Wegverkeer en dat deze positief heeft geadviseerd;

• Gelet op het bepaalde terzake in de Wegenverkeerswet 1994, het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990, het Besluit Administratieve Bepalingen inzake het Wegverkeer en Burgerlijk Wetboek;

 


b e s l u i t :

Op grond van bovenstaande overwegingen besluiten burgemeester en wethouders om:

 

• Een individuele gehandicaptenparkeerplaats aan te leggen op de parkeerplaats aan de Waterput gesitueerd op de parkeerplaats op het 2e parkeervak ter hoogte van Ringsloot nummer 5 te Hoogkarspel, en deze te voorzien van een onderbord met het kenteken horende bij het betreffende voertuig. Conform bijgevoegde situatieschets.

• Dit te realiseren door middel van plaatsing van borden E6 van bijlage 1 van het RVV 1990.

 

Drechterland, 21 juli 2023

Hoogachtend, Burgemeester en wethouders van Drechterland

namens dezen,

 

E.B.J..M caspers, Medewerker Verkeer

 


Bent u het niet eens met dit besluit?

Als u het niet eens bent met dit besluit of vragen heeft, belt u dan eerst de behandelend ambtenaar. In veel gevallen kan een formeel bezwaarschrift achterwege blijven omdat er extra uitleg kan worden gegeven of een besluit kan worden herzien indien blijkt dat er toch iets niet juist is. Bent u het daarna nog niet eens met de beslissing dan kunt u alsnog een bezwaarschift indienen.


Bezwaarschrift indienen

Uw bezwaarschrift kunt u sturen aan het college van burgemeester en wethouders. In uw bezwaarschrift schrijft u waarom u het niet eens bent met het besluit. Uw bezwaarschrift moet binnen zes weken na de verzenddatum van dit besluit bij ons binnen zijn.

In uw bezwaarschrift schrijft u in ieder geval:

 

  • 1.

    Uw naam en adres

  • 2.

    De datum van de dag waarop u de brief schrijft

  • 3.

    Een omschrijving van het besluit waartegen u bezwaar maakt

  • 4.

    De redenen waarom u het niet eens bent met het besluit

  • 5.

    Uw handtekening

Stuur uw bezwaarschrift naar het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Drechterland, Postbus 20, 1610 AA Bovenkarspel of dien online uw bezwaarschrift in via de website van de gemeente Drechterland. Indien u inlogt met uw elektronische handtekening (DigiD) op de website kan een handtekening op uw bezwaarschrift achterwege blijven.


Voorlopige voorziening

Het besluit blijft van kracht, ook als daartegen bezwaar is gemaakt. Wilt u dat het besluit wordt geschorst of dat de rechter een voorlopige voorziening treft, dan kunt u daartoe een verzoek doen aan de rechtbank Noord-Holland, Postbus 1621, 2003 BR, Haarlem. Dit verzoek kunt u alleen doen als u ook bezwaar heeft gemaakt. Aan de rechtbank moet u een griffierecht betalen. Voor de hoogte van het griffierecht verwijzen wij u naar www.rechtspraak.nl.

Link naar bekendmaking

Tags: BekendmakingenGemeente Drechterland
Deel2Tweet2VerstuurDeelVerstuur
Advertentie
Vorig artikel

Doe mee met de Westfriese Beursvloer: handelen met gesloten beurzen

Volgend artikel

PVONH bezoekt bedrijventerreinen in Noord-Holland om ondernemers te helpen criminaliteit aan te pakken

Leave Comment

Populair afgelopen 24 uur

  • Wielrenner gevallen in Oudendijk

    Wielrenner gevallen in Oudendijk

    337 lezers
    Deel 135 Tweet 84
  • Wandelen door de polders van West-Friesland

    2825 lezers
    Deel 1130 Tweet 706
  • Urenlange zoekactie naar ‘vermist zeiljacht’

    82 lezers
    Deel 33 Tweet 21
  • Anders aan het werk via Omgekeerd Solliciteren in Hoorn

    1664 lezers
    Deel 666 Tweet 416
  • Brandweer Wervershoof viert 200-jarig bestaan met dag vol activiteiten

    195 lezers
    Deel 78 Tweet 49

Lokaal nieuws en bekendmakingen

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Advertentie
Facebook Twitter Instagram Telegram LinkedIn

Nieuws, informatie en bekendmakingen per gemeente

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec

Laatste artikelen

Urenlange zoekactie naar ‘vermist zeiljacht’

Urenlange zoekactie naar ‘vermist zeiljacht’

1 oktober 2023
Wielrenner gevallen in Oudendijk

Wielrenner gevallen in Oudendijk

30 september 2023
Maand van de Geschiedenis: Slag op de Zuiderzee in het Westfries Archief

Maand van de Geschiedenis: Slag op de Zuiderzee in het Westfries Archief

30 september 2023
Lezing Ronald Nijboer – Wereldzee in de polder

Lezing Ronald Nijboer – Wereldzee in de polder

29 september 2023
Ontwikkeling plan Zilverstraat-Hoogstraat kan starten

Ontwikkeling plan Zilverstraat-Hoogstraat kan starten

29 september 2023
Wethouder Martien Krijger besluit om de politiek te verlaten

Wethouder Martien Krijger besluit om de politiek te verlaten

29 september 2023
Medemblik zet vrijwilligers in het zonnetje

Medemblik zet vrijwilligers in het zonnetje

29 september 2023

© 2013-2021 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer

Geen resultaat
Bekijken resultaten
  • Home
  • Nieuws
  • Lokaal
  • Skoftig
  • Contact
  • Steun ons
  • sluiten

© 2013-2021 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer

Welkom terug!

Login op je account

Wachtwoord vergeten?

Retrieve your password

Vul je username of e-mailadres om wachtwoord te resetten

Log In