• Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
dinsdag, 31 januari 2023
  • Login
OnsWestfriesland
(advertentie)
  • Home
  • Nieuws
    • 112NHN
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Video’s
  • Sport
  • Vacatures
  • Fotos
  • Contact
Geen resultaat
Bekijken resultaten
  • Home
  • Nieuws
    • 112NHN
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Video’s
  • Sport
  • Vacatures
  • Fotos
  • Contact
Geen resultaat
Bekijken resultaten
OnsWestfriesland
Geen resultaat
Bekijken resultaten
Advertentie

Kom Binnen Bij Bedrijven Dagen: doe mee met uw bedrijf

Door Redactie
16 januari 2023
in lokaal, Opmeer
Leestijd:2 minuten
A A
0
13
LEZERS
Deel op FacebookDelenDelenDelenDelen
Advertentie

Meernieuws

Hoera, 18 jaar!

Hoera, 18 jaar!

gmb-2023-40714 : Opmeer – Bekendmakingen

gmb-2023-38516 : Opmeer – Bekendmakingen

gmb-2023-39904 : Opmeer – Bekendmakingen

gmb-2023-39554 : Opmeer – Bekendmakingen

OPMEER –

Geef uw bedrijf een plek in de spotlight tijdens de Kom Binnen Bij Bedrijven Dagen van 20 tot en met 25 maart 2023! Bied net als veel andere bedrijven een unieke kans om een kijkje te nemen in uw bedrijf. Tijdens deze week openen bedrijven in heel Noord-Holland Noord een of meerdere dagdelen hun deuren voor werkzoekenden, omwonenden en scholieren. Maar ook om de werkplek te laten zien aan familie en vrienden. U kunt uw bedrijf nu aanmelden op www.kbbbd.nl. 

Tijdens de Kom Binnen bij Bedrijven Dagen Noord-Holland Noord (KBBBD) kunnen inwoners kennismaken met bedrijven bij hen in de buurt. Werkzoekenden ontdekken welke mooie kansen er op de arbeidsmarkt bij hen in de buurt zijn. Scholieren en studenten zien wat er hier in de regio allemaal gebeurt en dat er ook dicht bij huis carrièremogelijkheden zijn. En ondernemers kunnen familie, vrienden of buren vol trots hun bedrijf laten zien. Tijdens de vorige editie in 2022 openden 144 ondernemingen hun deuren. Gezamenlijk ontvingen zij zo’n 3.500 bezoekers. 

Enthousiaste deelnemer 

Jongejans Luchttechniek in Den Helder heeft in 2022 meegedaan. Thom Goedhart vertelt: “Wij vonden meedoen aan de Kom Binnen Bij Bedrijven Dagen een ideale kans om geïnteresseerden te laten zien hoe wij als wereldwijd marktleider van afzuiginstallaties te werk gaan. Naast dat wij iedereen een kijkje in ons bedrijf en onze installaties wilden geven, hebben wij ook meegedaan om nieuwe medewerkers te werven voor onze openstaande vacatures voor monteurs, projectleiders en werkvoorbereiders. Meerdere bezoekers maakten van de gelegenheid gebruik om na de rondleiding een sollicitatiegesprek te voeren, wat een groot voordeel is van de Kom Binnen Bij Bedrijven Dagen. Dit jaar doen wij zeker weten weer mee: op vrijdag 24 maart zijn wij open voor bezoekers.”

Bedrijven: meld u nu aan! 

Aanmelden gaat via de website www.kbbbd.nl(externe link). Bedrijven kunnen zich met hun eigen profiel en programma registreren. Een bedrijf bepaalt zelf welke dag of dagen bezoekers welkom zijn. Dat kan een uurtje zijn, maar ook een vrije inloop gedurende de hele week.

De KBBBD is een initiatief van het WerkgeversServicepunt Noord-Holland Noord, RPAnhn en Ontwikkelingsbedrijf NHN.  

Bron tekst en foto: Gemeente Opmeer

(lees verder onder deze advertentie)


Nieuws of Tips? Correcties of aanvullingen? Foto’s bij het nieuws? Mail naar redactie@onswestfriesland.nl, stuur ons een berichtje via Whatsapp 06-49 522 000 of via facebook @OnsWestfriesland.

Aanmelden gratis dagelijkse nieuwsbrief

* indicates required

Tags: Gemeente Opmeer
Deel5Tweet3VerstuurDeel1Verstuur

Mis geen nieuws meer, volg OnsWestfriesland op facebook.


OnsWestfriesland

Reacties over post

OnsWestfriesland

In 24 uur meest gelezen

  • Hardloper gewond na aanrijding op ventweg naast N194 bij Obdam

    Hardloper gewond na aanrijding op ventweg naast N194 bij Obdam

    896 lezers
    Deel 358 Tweet 224
  • Protestactie met trekkers aangekondigd bij conferentie in Hoorn

    617 lezers
    Deel 247 Tweet 154
  • Brand in Schellinkhout; overleden persoon aangetroffen in bedrijfsunit

    5007 lezers
    Deel 2003 Tweet 1252
  • Grote deelname aan Kaagloop in Wervershoof; Start 10 minuten uitgesteld [uitslagen en foto’s]

    1524 lezers
    Deel 610 Tweet 381
  • Foto’s Kaagloop 2023 in Wervershoof; Inschrijving bij VVW en start op ’t Eiland [fotos]

    486 lezers
    Deel 194 Tweet 122

Lokaal nieuws en bekendmakingen

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Advertentie
Facebook Twitter Instagram Telegram LinkedIn

Nieuws, informatie en bekendmakingen per gemeente

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec

© 2013-2021 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer

Geen resultaat
Bekijken resultaten
  • Home
  • Nieuws
  • Lokaal
  • Skoftig
  • Contact
  • Steun ons
  • sluiten

© 2013-2021 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer

Welkom terug!

Login op je account

Wachtwoord vergeten?

Retrieve your password

Vul je username of e-mailadres om wachtwoord te resetten

Log In