• Hoorn.wf
  • Medemblik.wf
  • Enkhuizen.wf
  • Drechterland.wf
  • StedeBroec.wf
  • Opmeer.wf
  • Koggenland.wf
zaterdag, 19 juli 2025
  • Login
OnsWestfriesland
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
No Result
View All Result
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
No Result
View All Result
OnsWestfriesland
Home 112NHN

Ochtendje snelheidscontroles in de regio; ‘meerdere waarschuwingen en bekeuringen’

by Redactie
14 mei 2024
in 112NHN, Hoorn, Nieuws, Westfriesland Regio
Reading Time: 1 min read
A A
3
Ochtendje snelheidscontroles in de regio; ‘meerdere waarschuwingen en bekeuringen’

Foto fb/Politiebasisteam Hoorn

Deel op FacebookDelenDelenDelenDelen

HOORN – Regelmatig houdt de politie snelheidscontroles op wegen binnen en buiten de bebouwde kom. Dinsdagochtend vond een lasercontrole plaats voor het meten van de snelheid op meerdere locaties in het verzorgingsgebied van Politiebasisteam Hoorn.

Het resultaat van deze controle deze ochtend zijn meerdere waarschuwingen en bekeuringen die zijn uitgedeeld. De hoogste gemeten snelheid was 95 waar 60 is toegestaan.

(tekst gaat door onder deze advertenties)

Rijbewijs afgepakt

Bijzondere constatering tijdens de controle was een 48 jarige man die reed zonder rijbewijs. Deze bleek hij ook nooit gehad te hebben.

(tekst gaat door onder deze advertenties)
Tags: hoorn
Share232Tweet145SendShare41Send
Advertenties van onze sponsoren
• BHV materialen nodig? BHVtotaal uw partner in veiligheid!
• Ook hier adverteren? Vanaf €25,- p/maand
• De HorlogeSmit voor horlogereparaties en onderhoud 0611040316
• Renovatie badkamer, keuken, toilet? Vertelman Tegelwerken

Comments 3

  1. Christa Brouwer says:
    1 jaar ago

    Hoe pak je iets af dat iemand nooit gehad heeft? 🤔:
    “Rijbewijs afgepakt
    Bijzondere constatering tijdens de controle was een 48 jarige man die reed zonder rijbewijs. Deze bleek hij ook nooit gehad te hebben.”

  2. Ivon Streur says:
    1 jaar ago

    Ga weer eens op de Bobeldijk staan

  3. Bas Flens says:
    1 jaar ago

    Ga eens in de woonwijken zelf staan.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Inschrijven voor Nieuws Updates:

Skoftig; Nieuws uit jouw regio in je mailbox Abonneren

Populair afgelopen 24 uur

  • Uitgebreide procedure plan Appelschenkbos Wognum; meer insprak inzake huisvestingslocatie 300 arbeidsmigranten

    Uitgebreide procedure plan Appelschenkbos Wognum; meer insprak inzake huisvestingslocatie 300 arbeidsmigranten

    886 shares
    Share 354 Tweet 222
  • Stede Broec en Enkhuizen bundelen krachten tegen vaaroverlast; ‘inzet heeft positief maatschappelijk effect’

    91 shares
    Share 36 Tweet 23
  • gmb-2025-317567 : Enkhuizen – Bekendmakingen

    71 shares
    Share 28 Tweet 18
  • AppelschenkBos en Zegersweel kansrijk voor huisvesting buitenlandse werknemers

    1223 shares
    Share 489 Tweet 306
  • College legt twee middelgrote locaties voor de huisvesting van buitenlandse werknemers voor aan gemeenteraad

    141 shares
    Share 56 Tweet 35

Lokaal nieuws en bekendmakingen

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Facebook Twitter Instagram Telegram LinkedIn

Nieuws, informatie en bekendmakingen per gemeente

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Volg OnsWestfriesland en mis geen nieuws
  • Bluesky:  ons.wf/bluesky
  • Instagram:  ons.wf/Instagram
  • Twitter: ons.wf/twitter
  • facebook: ons.wf/facebook
  • Youtube: ons.wf/youtube
  • Telegram: ons.wf/telegram
  • Threads: ons.wf/threads
  • Mastodon: ons.wf/mastodon
  • Whatsapp Channel: WestfrieslandNieuws
  • whatsapp: 06-49 522 000 (nieuws, tips en foto's)
Samen groeien wij door naar de nummer 1 nieuwswebsite gericht op Westfriesland.

Laatst toegevoegd

Vernieuwde Raadhuislaan weer open

Stede Broec en Enkhuizen bundelen krachten tegen vaaroverlast; ‘inzet heeft positief maatschappelijk effect’

Historisch schilderij over Willem van Oranje tijdelijk te zien in stadhuis Enkhuizen

Koggenland werkt aan invulling Spreidingswet voor asielopvang; ‘in deze fase geen verdere inhoudelijke mededelingen’

Theaterseizoen in Hoorn start met escape game op het podium

Uitgebreide procedure plan Appelschenkbos Wognum; meer insprak inzake huisvestingslocatie 300 arbeidsmigranten

Nieuw dorpshuis Abbekerk in voorbereiding: bouw start eind 2026

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In
Beheer je privacy

Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.

Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.

Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Statistieken

Marketing

Toepassingen
Altijd actief

Altijd actief
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Beheer opties
{title} {title} {title}
  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
No Result
View All Result

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer