• Hoorn.wf
  • Medemblik.wf
  • Enkhuizen.wf
  • Drechterland.wf
  • StedeBroec.wf
  • Opmeer.wf
  • Koggenland.wf
zaterdag, 12 juli 2025
  • Login
OnsWestfriesland
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
No Result
View All Result
  • Home
    • Sport
    • Vacatures
  • 112NHN
  • Lokaal
    • Drechterland
    • Enkhuizen
    • Hoorn
    • Koggenland
    • Medemblik
    • Opmeer
    • Stede Broec
  • Fotos
  • Adverteren
  • Video’s
  • Contact
No Result
View All Result
OnsWestfriesland
Home Hoorn

Recreatiebad De Waterhoorn vaker open bij slecht weer deze zomer

by Redactie
23 april 2025
in Hoorn, Nieuws, Westfriesland Regio
Reading Time: 1 min read
A A
0
Recreatiebad De Waterhoorn vaker open bij slecht weer deze zomer

Archieffoto Alex Gitzels/Westfriesland Media

Deel op FacebookDelenDelenDelenDelen

HOORN – Deze lente en zomer kunnen zwemmers vaker terecht in recreatiebad De Waterhoorn. Bij minder goed weer wordt het overdekte bad extra opengesteld voor houders van een buitenbadabonnement van zwembad De Wijzend in Zwaag. Daarmee willen de zwembaden flexibel inspelen op het weer en zwemmogelijkheden garanderen, ongeacht de temperatuur buiten.

De maatregel is een directe aanvulling op de aangepaste openingstijden van buitenbad De Wijzend. Dit bad past op werkdagen zijn openingstijden tussen 11.00 en 18.00 uur aan op basis van het weercijfer van weeronline.nl. Is dat cijfer een 6 of lager, dan blijft De Wijzend die dag dicht tijdens deze uren. Het buitenbad opent zondag 27 april vanaf 10.00 uur de deuren. Donderdag 24 april is de laatste dag van de voorverkoop abonnemenenten met 10% korting.

(tekst gaat door onder deze advertenties)

Overdekt alternatief bij slecht weer

“Als het weer wat tegenzit, kunnen abonnementhouders terecht in De Waterhoorn,” licht Tobias Bergevoet, locatiemanager van Optisport Hoorn, toe. “Zo zorgen we ervoor dat gezinnen en kinderen ook op koelere dagen kunnen blijven zwemmen.” Het actuele weercijfer wordt dagelijks bepaald en is vanaf 18.00 uur op de website van het zwembad te zien.

Extra zwemuren in De Waterhoorn

Bij een weercijfer van 6 of lager is het recreatiebad in De Waterhoorn op werkdagen als volgt extra geopend: Maandag, dinsdag en donderdag: 12.00 tot 17.00 uur. Woensdag en vrijdag: 09.45 tot 18.00 uur.

(tekst gaat door onder deze advertenties)

Tijdens de zomervakantie gelden er extra openingstijden op alle werkdagen van 12.00 tot 17.00 uur. Bezoekers kunnen de actuele openingstijden en het weercijfer raadplegen via: optisport.nl/zwembad-de-waterhoorn-hoorn

(tekst gaat door onder deze advertenties)
ADVERTISEMENT
Tags: hoornWaterhoornZwaagZwembad De Wijzend
Share30Tweet19SendShare5Send
Advertenties van onze sponsoren
• Renovatie badkamer, keuken, toilet? Vertelman Tegelwerken
• De HorlogeSmit voor horlogereparaties en onderhoud 0611040316
• Ook hier adverteren? Vanaf €25,- p/maand
• BHV materialen nodig? BHVtotaal uw partner in veiligheid!

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Inschrijven voor Nieuws Updates:

Skoftig; Nieuws uit jouw regio in je mailbox Abonneren

Populair afgelopen 24 uur

  • Man uit Grootebroek aangehouden in Enkhuizen na controle op drugs en mogelijk drugshandel

    Man uit Grootebroek aangehouden in Enkhuizen na controle op drugs en mogelijk drugshandel

    562 shares
    Share 225 Tweet 141
  • Uitstel besluit wijziging Omgevingsplan binnenstad Hoorn; ‘anders kans op nadeelcompensatieclaims tot 400.000 euro’

    151 shares
    Share 60 Tweet 38
  • Terrasboot aan de Korenmarkt in Hoorn krijgt groen licht voor vervolgstap

    749 shares
    Share 300 Tweet 187
  • 25 Euro kermisbudget opnieuw beschikbaar voor kinderen met HoornPas

    86 shares
    Share 34 Tweet 22
  • Waarschuwing voor nepagenten: trap niet in babbeltrucs

    64 shares
    Share 26 Tweet 16

Lokaal nieuws en bekendmakingen

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Facebook Twitter Instagram Telegram LinkedIn

Nieuws, informatie en bekendmakingen per gemeente

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
Volg OnsWestfriesland en mis geen nieuws
  • Bluesky:  ons.wf/bluesky
  • Instagram:  ons.wf/Instagram
  • Twitter: ons.wf/twitter
  • facebook: ons.wf/facebook
  • Youtube: ons.wf/youtube
  • Telegram: ons.wf/telegram
  • Threads: ons.wf/threads
  • Mastodon: ons.wf/mastodon
  • Whatsapp Channel: WestfrieslandNieuws
  • whatsapp: 06-49 522 000 (nieuws, tips en foto's)
Samen groeien wij door naar de nummer 1 nieuwswebsite gericht op Westfriesland.

Laatst toegevoegd

College Medemblik: voortgang inburgering verloopt positief, maar uitdagingen blijven

Nieuwe reeks stadsgesprekken in Hoorn van start na zomer: Armoede, Beeld JP Coen en Inclusie

Echtpaar Fennema 60 jaar getrouwd

Waarschuwing voor nepagenten: trap niet in babbeltrucs

Renovatie na brand brug Zuider Bolwerk kost Enkhuizen €15.000; brandstichter onbekend

Uitstel besluit wijziging Omgevingsplan binnenstad Hoorn; ‘anders kans op nadeelcompensatieclaims tot 400.000 euro’

25 Euro kermisbudget opnieuw beschikbaar voor kinderen met HoornPas

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In
Beheer toestemming
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Door in te stemmen met deze technologieën kunnen wij gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als je geen toestemming geeft of uw toestemming intrekt, kan dit een nadelige invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
{title} {title} {title}
  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec
No Result
View All Result

© 2013-2024 OnsWestfriesland.nl een Westfriesland Media productie. Alle rechten voorbehouden. | Disclaimer